Movies
Ratings
53
Midnight SunRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0