Movies
Ratings
84
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0