Movies
Ratings
181
The ServantRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The TownRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0