Movies
Ratings
272
Fight ClubRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
A Home at the End of the WorldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5