Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
BirthRated ★ 4.5
MidoriRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0