Movies
Ratings
22
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
FuryRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5