Movies
Ratings
1142
Hollow ManRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Love, In BetweenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5