Movies
Ratings
372
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.0
The Woodsman and the RainRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0