Movies
Ratings
15
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
AliensRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0