Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0