Titles you rated
The NotebookRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
IncantationRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0