Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0