Titles you rated
Taken 2Rated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0