Movies
Ratings
182
New WorldRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0