Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0- River of No ReturnRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0