Movies
Ratings
32
La La LandRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0