Movies
Ratings
22
The ClassicRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 1.0