Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0- Pitch HighRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0