Movies
Ratings
233
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0