Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Waterloo BridgeRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
A Single SparkRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0