Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0