Titles you rated
SpellboundRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 2.0