Movies
Ratings
180
UnstoppableRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0