Movies
Ratings
31
School of RockRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0