Movies
Ratings
29
The MaskRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0