Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
VitusRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Two TigersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Storm Rider: Clash of the EvilsRated ★ 2.0