Movies
Ratings
213
DamselRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0