Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.0