Movies
Ratings
502
Back to the FutureRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.5
The VowRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5