Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5