Movies
Ratings
1219
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- The HuntRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0