Movies
Ratings
461
American ReunionRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
WreckedRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0