Movies
Ratings
145
The FugitiveRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 1.0
Temple GrandinRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0