Movies
Ratings
1649
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
15 MinutesRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5