Titles you rated
Dark ShadowsRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0