Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
PredatorsRated ★ 4.0