Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The Accidental SpyRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0