Movies
Ratings
13
The King's WardenRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
One and OnlyRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Yesterday Once MoreRated ★ 4.5
Hidden BladeRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 5.0
The PalaceRated ★ 2.5