Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5