Movies
Ratings
51
MelancholiaRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0