Movies
Ratings
891
Two Cops 3Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0