Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
TurboRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Real: The MovieRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0