Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0