Titles you rated
YesterdayRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
The Call of the WildRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0