Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
August RushRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0