Movies
Ratings
94
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5