Movies
Ratings
42
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5