Movies
Ratings
190
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 1.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.5
CarmenRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
OnceRated ★ 0.5
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 2.5