Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0