Movies
Ratings
131
War of the WorldsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 1.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0